Bara I M / Mitu C-A
SET1: 6 - 3 | SET2: 3 - 6 | SET3: 10 - 7 | FT: 2 - 1 |
Cascino E / Monnet C
Bu maç için tahmin bulunmamaktadır
İlk ekleyen kişi siz olabilirsiniz. Sadece birkaç saniyenizi ayırarak ücretsiz bir şekilde Aylık Tahminci Yarışmasına (Monthly Tipster Competition) katılma fırsatı elde edebilirsiniz.
06.07.2024
07:30 Papoe, Radu Mihai Dellien Velasco, Murkel Alejandro 1 tahmin 07:30 Cretu, Cezar (ROU) Fatic, Nerman 1 tahmin 08:30 Simakin, Ilia Schoen, Patrick 1 tahmin 08:30 Poljicak, Mili Elicha Navas, Gabriel 08:50 Popko, Dmitry Jianu, Filip Cristian 09:00 Dodig, Matej Moreno De Alboran, Nicolas 09:00 Schnaitter J / Wallner M Added D / Jacq G 10:00 Mpetshi Perricard, Giovanni Ruusuvuori, Emil 9 tahmin 10:00 Fils, Arthur Safiullin, Roman 11 tahmin 10:00 Pouille, Lucas De Minaur, Alex 4 tahmin 10:00 Dart, Harriet Wang, Xinyu 5 tahmin 10:00 Krejcikova, Barbora Bouzas Maneiro, Jessica 7 tahmin 10:00 Kalinskaya, Anna Samsonova, Ludmilla 4 tahmin 10:00 Kato M / Zhang S Kenin S / Mattek-Sands B 10:10 Jecan M-A / Walkow S Duncan S / Reese H 10:15 Pera, Bernarda Ostapenko, Jelena 9 tahmin 10:30 Kirkin E / Popko D Drzewiecki K / Matuszewski P 11:00 Oberleitner N / Paul J Istomin D / Karlovskiy E 11:15 Comesana, Francisco Musetti, Lorenzo 9 tahmin 11:15 Rune, Holger Vitus Nodskov Halys, Quentin 11 tahmin 11:15 Dolehide CA / Krawczyk D Navarro E / Parry D 11:20 Kolodziejova M / Siskova A Errani S / Paolini J 11:30 Doumbia S / Reboul F Cash J / Galloway R 1 tahmin 11:30 De Carvalho Cardoso Alves, Mateus Purtseladze, Saba 11:40 Frantzen C / Jebens H Bopanna R / Ebden M 3 tahmin1
Galibiyet
0
Beraberlik
0
Galibiyet
15.06.2024 12:00
Bara I M / Mitu C-A 2 : 1 Cascino E / Monnet C
5
Galibiyet
0
Beraberlik
1
Yenilgi
15.06.2024 12:00
Bara I M / Mitu C-A 2 : 1 Cascino E / Monnet C
14.06.2024 12:55
Bara I M / Mitu C-A 2 : 0 Aney J / Rosca C
13.06.2024 16:15
Kozyreva M / Kulambayeva Z 1 : 2 Bara I M / Mitu C-A
12.06.2024 15:55
Bara I M / Mitu C-A 2 : 0 Kolb M / Kolb N
24.04.2024 17:00
Bara I M / Mitu C-A 0 : 2 Danilina A / Schoofs B
22.04.2023 13:40
Lamens S / Mcphee K 0 : 2 Bara I M / Mitu C-A
3
Galibiyet
0
Beraberlik
3
Yenilgi
15.06.2024 12:00
Bara I M / Mitu C-A 2 : 1 Cascino E / Monnet C
14.06.2024 12:55
Dartron E / Rakotomanga Rajaonah T S 0 : 2 Cascino E / Monnet C
13.06.2024 15:35
Curmi F / Papamichail D 0 : 2 Cascino E / Monnet C
11.06.2024 14:35
de Ezcurra L / Martial A 0 : 2 Cascino E / Monnet C
31.05.2024 15:45
Avanesyan E / Osorio C 2 : 0 Cascino E / Monnet C
11.05.2024 11:00
Dartron E / Rakotomanga Rajaonah T S 2 : 1 Cascino E / Monnet C