Zayed M S / Zayid M S
SET1: 1 - 6 | SET2: 2 - 6 | FT: 0 - 2 |
Iradukunda G O / Tessa L
Bu maç için tahmin bulunmamaktadır
İlk ekleyen kişi siz olabilirsiniz. Sadece birkaç saniyenizi ayırarak ücretsiz bir şekilde Aylık Tahminci Yarışmasına (Monthly Tipster Competition) katılma fırsatı elde edebilirsiniz.
29.06.2024
13:30 Fritz, Taylor Purcell, Max 22 tahmin 14:20 Hidalgo D / Tabilo A Cash J / Galloway R 11 tahmin 14:50 Dabrowski G / Routliffe E Kichenok L / Ostapenko J 6 tahmin 18:30 Aboian L / Aboian V Reynolds F / Soto M 1 tahmin 21:00 Mena, Facundo Guillen Meza, Alvaro 1 tahmin01.07.2024
10:00 Dolehide, Caroline Gauff, Cori 2 tahmin 10:00 Lys, Eva Burel, Clara 10:00 Cirstea, Sorana Kartal, Sonay 10:00 Wang, Qiang Navarro, Emma 1 tahmin 10:00 Osaka, Naomi Parry, Diane 2 tahmin 10:00 Pliskova, Karolina Shnaider, Diana 10:00 Azarenka, Victoria Stephens, Sloane 2 tahmin 10:00 Trevisan, Martina Keys, Madison 2 tahmin 10:00 Schmiedlova, Anna Karolina Wang, Yafan 1 tahmin 10:00 Gavrilova, Daria Stearns, Peyton 10:00 Kostyuk, Marta Sramkova, Rebecca 2 tahmin 10:00 Errani, Sara Noskova, Linda 1 tahmin 10:00 Andreescu, Bianca Vanessa Cristian, Jaqueline Adina 1 tahmin 10:00 Minnen, Greet Watson, Heather 10:00 Paolini, Jasmine Sorribes Tormo, Sara 1 tahmin 10:00 Bektas, Emina Sabalenka, Aryna 2 tahmin 10:00 Vekic, Donna Wang, Xiyu 1 tahmin 10:00 Tsurenko, Lesia Gracheva, Varvara 10:00 Yastremska, Dayana Podoroska, Nadia 1 tahmin 10:00 Fruhvirtova, Brenda Andreeva, Mirra 1 tahmin0
Galibiyet
0
Beraberlik
1
Galibiyet
19.05.2021 13:00
Zayed M S / Zayid M S 0 : 2 Iradukunda G O / Tessa L
2
Galibiyet
0
Beraberlik
4
Yenilgi
03.10.2023 18:05
Bobrov B / Lomakin G 2 : 1 Zayed M S / Zayid M S
09.05.2023 14:35
Agafonov E / Donski A 2 : 0 Zayed M S / Zayid M S
18.01.2023 14:45
Somani P / Sultanov K 2 : 0 Zayed M S / Zayid M S
16.01.2023 16:15
Kremenchutskyi I / Kusiewicz P 1 : 2 Zayed M S / Zayid M S
13.01.2023 14:15
Zayed M S / Zayid M S 0 : 2 Berrettini J / Tamm K
12.01.2023 14:20
Zayed M S / Zayid M S 2 : 1 Hamza Reguig S / Klok D
2
Galibiyet
0
Beraberlik
4
Yenilgi
27.05.2021 14:25
Brumm J / Kikuchi Y 2 : 0 Iradukunda G O / Tessa L
25.05.2021 15:45
Bruna E / Bruna N 0 : 2 Iradukunda G O / Tessa L
20.05.2021 12:30
Kukasian A / Polukhin S 2 : 1 Iradukunda G O / Tessa L
19.05.2021 13:00
Zayed M S / Zayid M S 0 : 2 Iradukunda G O / Tessa L
22.04.2021 12:30
Bergevi F / Mridha J 2 : 1 Iradukunda G O / Tessa L
18.04.2021 14:30
Ribeiro Marcondes I / Soares Klier Junior G 2 : 0 Iradukunda G O / Tessa L